четвер, 27 червня 2013 р.

Що таке шоу-рум?

Фото: Що таке шоу-рум 
Що таке шоу-рум?На сьогоднішній день майже кожен дизайнер має власний шоу-рум (виставковий зал), в якому представлені нові колекції Весни-Літа або Осінь-Зими. "Шоу-рум" запозичено від англійського слова showroom і означає первісне місце, де представлені зразки продукції. Більшість дизайнерських шоу-румів знаходяться в таких модних столицях, як Лондон, Мілан, Нью-Йорк або Париж. У шоу-румах дизайнерських або брендових лейблів, як правило, представлені актуальні модні колекції одягу, аксесуарів або взуття. Громадськість не має доступу в такі шоу-руми, так як вони призначені виключно для баєрів (менеджерів по закупівлях модних магазинів і бутиків), які таким чином можуть ознайомитися з колекцією і прийняти рішення про замовлення.
Крім дизайнерських шоу-румів у світі моди існують шоу-руми а-ля магазин-ательє. Наприклад, в Італії можна часто зустріти шоу-руми взуття, сумок або хутряних виробів невідомих широким масам лейблів. У даному випадку це, як правило, шоу-рум магазин-ательє, де представлена ​​продукція невеликого виробника. У цьому ж шоу-румі виробник виготовляє представлену продукцію. Даний вид шоу-румів призначено презентації невеликих колекцій або унікальних моделей даних виробників, в основному це весільні сукні, взуття, хутряні або шкіряні вироби і т. п.
У Росії (Україні, Білорусії) поняття шоу-рум придбало дещо інше значення. Це місця, де представлені і продаються вроздріб речі кількох дизайнерів: відомих або невідомих. Найчастіше такі шоу-руми знаходяться не в торговому центрі, а в квартирах, студіях і т. п. Саме такі шоуруми найчастіше бувають закритими - про подібні шоу-руми клієнти дізнаються від знайомих або в інтернеті, а про зустріч і поїздки туди домовляються найчастіше заздалегідь. Бувають зовсім маленькі шоу-руми (а-ля «магазин на дивані»), а бувають і справжні студії з великою кількістю речей. Сенс подібних шоу-румів в тому, що в них часто представляють речі дизайнерів початківців, що не знайти у звичайних магазинах. У подібних шоу-румах також можуть продавати речі відомих дизайнерів зі знижками і за хорошими цінами, які привезені з інших країн. Ціни на речі низькі за рахунок того, що немає витрат на оренду магазину в торговому центрі і оплату персоналу. Дуже часто бутіки і магазини починаються саме з таких домашніх шоу-румів.

середа, 26 червня 2013 р.

Класики стилю від Коко Шанель

1. Сумочка - Chanel 2.55
«Я втомилася носити ридикюлі в руках, до того ж я їх вічно гублю», - заявила в 1954 році Коко Шанель. А в лютого 1955 року мадемуазель Шанель представила невелику сумочку у формі прямокутника на довгому ланцюжку. Жінки вперше змогли носити сумку зручно: просто повісити на плече і зовсім про неї забути. Так народилася на світ легендарна модель сумочки - Chanel 2.55 (тобто лютий 1955). Через роки з’явились інші класичні моделі, які презентуються щороку в різних версіях завдяки французькому будинку моди Chanel і керівництву головного дизайнера Карла Лагерфельда.
 
Фото: Сумка Chanel 2.55
 
 
2. Парфуми - Chanel № 5
У 1921 році з'явилися знамениті парфуми «Chanel N º 5». Їх авторство, однак, належить не Коко Шанель, а російському парфюмеру-емігрантові Ернесту Бо, який запропонував Коко вибрати вподобаний їй аромат з двох серій пронумерованих зразків (від 1 до 5 і від 20 до 24). Шанель вибрала флакон № 5.
 
3. Маленьке чорне плаття (LBD - little black dress)
Коко Шанель також популяризувала маленьке чорне плаття, яке можна було носити протягом дня і вечора в залежності від того, як воно доповнено аксесуарами. За однією з версій, плаття було створено в пам'ять про її коханого Артура Кепеле, тому що вона не могла носити траур, не будучи його офіційною дружиною. Також існує 2-а версія, що не виключає 1-ю. У той час модельєри шили наряди з довгими шлейфами, які рясніли від великої кількості кольорів. Коко вигукнула: "Так далі тривати не може! Я їх усіх переберу в чорне!". У 1926 році американський журнал Vogue прирівняв по універсальності і популярності «маленьке чорне плаття» до автомобіля Ford.
 
4. Твідовий костюм від Chanel
Костюм «від Шанель» став символом статусу нового покоління: виготовлений з твіду, з вузькою спідницею, жакетом без коміра, обшитим тасьмою, золотистими гудзиками і накладними кишенями.
 

Хто така Коко Шанель - історія успіху

Фото: Коко Шанель
 
Коко Шанель (фр. Coco Chanel, справжнє ім'я Габріель Бонер Шанель, фр. Gabrielle Bonheur Chanel; 19 серпня 1883, Сомюр - 10 січень 1971, Париж) - французька жінка-модельєр, чий модернізм, натхненність чоловічою модою і дорога простота в створюванні одягу зробили з неї, можливо, найважливішу фігуру в історії моди XX століття. Вплив Коко на високу моду був настільки сильним, що її - єдину з історії моди - журнал «Тайм» вніс до списку ста найвпливовіших людей XX століття.
Коко Шанель народилася в Сомюре в 1883 році, хоча стверджувала, що з'явилася на світ в 1893 році в Оверні. Мати Коко Шанель померла, коли їй ледь виповнилося дванадцять, пізніше Коко з чотирма рідними братами і сестрами залишив батько; діти Шанель були тоді під опікою родичів і провели деякий час у притулку. У 18 років Коко Шанель влаштувалася продавцем у магазин одягу, а у вільний час співала в кабаре. Улюбленими піснями дівчини були «Ko Ko Ri Ko» і «Qui qu'a vu Coco», за що їй і дали прізвисько - Коко. Габріель не досягла успіхів в якості співачки, проте під час одного з її виступів офіцер Етьєн Бальзан був зачарований нею. Вона переїхала жити до нього в Париж, але незабаром пішла від нього до англійського промисловця Артура Кепела. Свій перший магазин вона відкрила в Парижі в 1910, продаючи дамські капелюшки. Протягом року будинок моди перемістився на вулицю Камбон, 31, де і знаходиться на сьогоднішній день, якраз навпроти готелю «Ріц». 

 
Незважаючи на величезний успіх моделей Шанель, Коко в 1939 році закрила всі бутіки і будинок моди, тому що почалася Друга світова війна. Багато кутюр'є виїжджали з країни. Коко покинула Париж в 1939 році на 14 років, жила в Швейцарії і на півдні Франції. У тяжкий період бездіяльності, що почався після закриття ательє, Коко Шанель, будучи одержима мрією покласти край війні, в листопаді 1943 року хотіла зустрітися зі своїм другом Уїнстоном Черчіллем, щоб спробувати переконати його погодитися з принципами секретних англо-німецьких переговорів. Габріель їде до Мадрида, однак зустріч не відбулася, оскільки Черчілль був хворий, і вона повернулася до Парижа, пригнічена провалом своєї місії. Хоча Коко Шанель вела себе дуже нейтрально, всі її контакти з німцями були помічені, і після закінчення війни на неї навісили ярлик підсобниці фашистів і посадили у в'язницю. Сам Уїнстон Черчілль в 1944 році заступився за неї і домовився з новою владою Франції про те, щоб мадемуазель відпустили. Але французи були настільки агресивно налаштовані проти своєї колись улюбленої «кутюр'є», що її випустили тільки з умовою, що вона залишить Францію. Вона знову залишилася одна. Старіюча, розлучена з улюбленою справою і Батьківщиною, Коко Шанель вирушила на кілька років до Швейцарії.
У 1954 році 71-річна Коко Шанель повернулася у світ моди і представила свою нову колекцію. Однак колишньої слави і пошани вона добилася лише через три сезони. Твідовий костюм від Chanel став символом статусу нового покоління. Також Коко знову представила дамські сумочки, ювелірні вироби та взуття, які згодом мали приголомшливий успіх.
У 1950-1960-ті роки Коко співпрацювала з різними голлівудськими студіями, одягала таких зірок, як Одрі Хепберн і Ліз Тейлор. 10 січня 1971 у віці 87 років Габріель померла від серцевого нападу в готелі Ріц; похована в Лозанні в Швейцарії; на верхній частині надгробка її могили зображено п'ять левів.
 
 
 

понеділок, 24 червня 2013 р.

Ікона стилю сучасних леді або хто така Олівія Палермо

Фото: Олівія Палермо
Ікона стилю сучасних леді або хто така Олівія Палермо
 
Олівія Палермо - це сама стильна дівчина 2012 року за версією GQ, іншими словами it-girl, ікона стилю і моди. Вона стала успішною  американською телеведучою, моделлю та просто світською левицею. Олівія Палермо веде власний fashion blog (http://www.oliviapalermo.com/), де мільйони сучасних дівчат відстежують нові тренди, знаходять нові ідеї та натхнення. У російськомовних країнах Олівія Палермо поки не дуже широко відома, але її успіх неухильно зростає і на наших теренах.
 
Олівія Толедо Палермо народилася 28 лютого 1986 в Америці в родині заможного власника будівельної компанії Дугласа Палермо (італійського походження) і дизайнера інтер'єрів Лінн Хатчінс. Всесвітня популярність прийшла до Олівії Палермо в 2008 році завдяки її участі в реаліті-шоу Місто (The City), де її роль була пов'язана безпосередньо з участю в роботі модного дизайнера Діани фон Фюрстенберг і журналі моди Elle. З цього моменту популярність Олівії Палермо неухильно росла. Дівчина широко відома в світських колах також завдяки активній участі у різних благодійних проектах. Олівія Палермо утвердилася як успішна модель (підписавши в 2009 році контракт з агентством Wilhelmina Models) і стала «обличчям з обкладинки» (постійно з'являючись на обкладинках модних журналів - Elle, Tatler, ASOS Magazine, InStyle, Shop Til You Drop, Marie Claire, Company, Velvet, Vogue). Більше того, Олівія Палермо була запрошена на фотосесії численних колекцій одягу, таких лейблів, як Tibi, Hogan, Mango, ексклюзивної колекції дизайнера Оскара де ла Рента. Олівія брала участь у розробці лінії ювелірних прикрас спільно з Робертою Фрейман, колекції взуття спільно з Stuart Weitzman в 2011, сумок спільно з Jill Stuart Accessories в 2012.
 
Олівія Палермо володіє бездоганним смаком і вміє ідеально поєднувати демократичні бренди і high fashion (наприклад босоніжки від Zarа, сумочка Miss Dior і плаття від TopShop). Ця дівчина - втілення інтелігентного і стриманого стилю, якому непритаманні кричущий гламур. 

Правила етикету за столом

Фото: Одрі Хепберн
Правила етикету за столом
 
Вхід до ресторану
 
Джентльмен відкриває леді двері в ресторан. Незалежно від того, чи є в ресторані порядок супроводження гостей до столу чи ні, леді чекає джентльмена і він проходить в зал першим. На шляху до столика ресторану леді займає позицію праворуч від джентльмена.
 
Гардероб
 
Джентльмен допомагає супутниці зняти верхній одяг і передає його офіціантові або ж самостійно призначає в гардероб (залежно від прийнятого порядку в ресторані).
 
Біля столу
 
Джентльмен допомагає дамі сісти за стіл, відсуваючи і потім присуваючи для супутниці стілець. Правильна позиція для леді - це достатня відстань від столу (яка становить 17,43 см) і від спинки стільця (7,49 см).
Згідно правил етикету леді не повинна залишати свою сумочку на спинці стільця. Місце сумки може бути на підлозі, або ж прикріплена до столу за допомогою утримувача для сумочки (як у королеви Великобританії Єлизавети II).
 
За столом
 
Під час їжі серветку необхідно розмістити на колінах. Якщо ви відлучаєтеся під час їжі, то складіть серветку і покладіть її зліва від тарілки, але ніяк не на стілець.
Келихи для вина прийнято тримати за ніжку: 1) що б вино не нагрівалося і 2) на келиху не залишалися сліди від пальців.
У дорогих ресторанах не прийнято допомагати офіціантові подавати тарілки.
Куріння під час їжі - ультимативний do not.
Ніж і виделка призначені для їжі, а не для жестикуляції. В Європі прийнято їсти за допомогою ножа і виделки більшість страв, включаючи салат (ніж праворуч, вилка ліворуч).
Якщо для закуски поданий хліб (baguette, ciabatta, etc.) І масло або dipp, то не прийнято розрізати цей хліб на тарілці. Потрібно відламувати невеликий шматочок на тарілці і ножем намазувати маслом, і так шматочок за шматочком.
Якщо на столі багато столових приборів, то завжди потрібно починати з приборів із зовнішнього боку.
Використані столові прибори під час їжі залишаються завжди на тарілці і не кладуться на стіл.
 
Під час їжі
 
Не потрібно нахиляться до тарілки або повертати голову до виделки, тримайте спину рівно, а голову прямо.
 
Суп потрібно їсти ложкою не до себе, а від себе. Таким чином краплі на шляху до вас приземляться в тарілці, а не на скатертині або вашому одязі.
 
Спагеті їдять лише виделкою, намотуючи їх на вилку так, що б максимально 2,5 см залишалися в повітрі.
 
Солити або перчити їжу не скуштувавши шматочка - це образа для кухаря або господині. Це дозволено лише після першої проби.
 
Їсти руками можна:
 
Птиця: якщо її розмір, не перевищує розмір перепела
Лобстер, омар, рак, мідії, устриці, креветки
Артишоки
Піца
 
Після їжі
 
Після їжі виделку і ніж прийнято залишати на тарілці, немов стрілки вказують на 16:00 на циферблаті.

40 залізних правил японської леді

Фото: Японська леді
 
40 залізних правил японської леді
 
1. Тримати спину прямо.
2. Грамотно говорити.
3. Завжди з посмішкою говорити "Добрий ранок".
4. Дотримуватися правил етикету з усіма.
5. Мати доглянуті руки і здорові нігті.
6. Бути тією, про яку кажуть, що вона завжди охайна.
7. Майже ніколи не відчувати нудьги.
8. Присвячувати себе чомусь.
9. Говорити тихим голосом.
10. Не говорити про те, чого не знаєш.
11. Вміти носити речі.
12. Кожен місяць купувати нову нижню білизну.
13. Смачно готувати.
14. Мати гарні зуби.
15. Викидати непотрібне.
16. Рано вставати.
17. Кожен день переглядати газети.
18. Щовечора добре засинати.
19. Часто говорити "спасибі".
20. Не економити на взуття.
21. Підтримувати чистоту будинку.
22. Вміти домовлятися з людьми.
23. Не переносити на завтрашній день неприємності, які трапилися сьогодні.
24. Мати сяюче блискуче волосся.
25. Вести себе стримано в будь-якій ситуації.
26. Мати багато приятелів і приятельок для зустрічей.
27. Слідувати трендам.
28. Гладити свої носові хустинки.
29. Правильно вимовляти закінчення слів.
30. Красиво писати.
31. Мати улюблений вислів.
32. Не боятися старіти.
33. Мати безліч планів на майбутнє.
34. Більше плакати про інших, ніж про себе.
35. Дивитись в дзеркало хоча б раз на 2 години.
36. Лягати в ліжко в красивій білизні.
37. Любити доглядати за шкірою.
38. Багато читати.
39. Думати, що сьогодні ти красивіше, ніж вчора.
40. Бути щасливою, виглядати щасливою.

Як стати справжньою леді


Фото: Одрі Хепберн
Як стати леді
 
Bonjour! Je m'appelle Леді Ді і це щоденник самовдосконалення сучасної леді! Цей блог про те, як стати справжньою леді.
 
Я - не леді. На прийомах у суспільстві, званих вечерях і просто виходячи у світ мене оточують 99% таких же "неледі". "Неледі" можуть бути навіть перші леді, дружини відомих політиків та успішних бізнесменів.
 
Одрі Хепберн, Жаклін Кеннеді, Кейт Міддлтон - ось вони, ці істинні і справжні. Eh bien, щоденник сучасної леді оголошую відкритим!
 
Ваша Леді Ді